Konkurs projektów naukowychW dniu 8.06 grupa reprezentantów naszej szkoły w osobach Grzegorz Nędza i Dominik Misztak (2TM) wzięła udział w trzeciej edycji konkursu „projektów naukowych”.  Konkurs odbył się na Uniwersytecie Rzeszowskim. W konkursie wzięły udział szkoły z województwa podkarpackiego.
Tematem pracy konkursowej, wykonanej przez naszych uczniów był „ultradźwiękowy generator mgły”. Praca została wykonana na bardzo wysokim poziomie.

Niestety nie znalazła się w ścisłej czołówce prac wygrywających, ale wzbudzała zainteresowanie przybyłych gości.  Uczniowie zostali uhonorowani ciekawymi nagrodami książkowymi i pamiątkowym dyplomem. Udział w konkursie również był okazją do podpatrzenia nowych ciekawych doświadczeń fizycznych, które wkrótce będziemy chcieli zaprezentować na nowych pokazach fizycznych.