kwiaty

"Wychowują jedynie Ci, którzy mają nadzieję"'

- słowa te stanowiły motto uroczystej akademii, która odbyła się 13.X.2010r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież naszej szkoły przygotowała przedstawienie słowno-muzyczne dedykowane dyrekcji, nauczycielom, a także wszystkim pracownikom obsługi i administracji. Akademię uświetnił koncert szkolnej orkiestry.

Podkreślić należy, że uroczystość odbyła się po raz pierwszy w odremontowanej hali sportowej, do której chętnie przybyła młodzież szkolna (na trybunach brakowało miejsc...).

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzień ten upłynął w miłej i ciepłej atmosferze.