Dyrekcja szkoły, Ks. P. Buk oraz nauczyciele religii

zapraszają  wszystkich uczniów uczestniczących w lekcjach religii na REKOLEKCJE,
które odbędą się w czwartek i piątek (05.03 i 06.03.2020r.)
na dużej hali sportowej od godziny  8:00.

Wszystkie klasy (również klasy mające zajęcia w RCRE)

05 i 06 marca 2020r.

przychodzą do szkoły o godzinie 7:50

Uczniowie, którzy nie chodzą na religię w szkole będą mieli zapewnioną opiekę podczas rekolekcji.

Dyrekcja szkoły, Ks. P. Buk oraz nauczyciele religii

które odbędą się w środę i czwartek (20, 21.03.2019r.)
na dużej hali sportowej od godziny  8:00.

Wszystkie klasy (również klasy mające zajęcia w RCRE)

przychodzą do szkoły o 7:50  20 i 21 marca.

BEZPIECZNA SZKOŁA

PROCEDURY POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH TRUDNYCH W ZS3 W SANOKU

Wszelkie informacje odnośnie trudnych sytuacji prosimy kierować na adres:

zawody   25.05.2018r.  odbyła się w naszej szkole druga edycja konkursu „BAZY DANYCH - Klasy IV dla Klas III”. Głównym celem konkursu jest rozwijanie u młodzieży wiedzy informatycznej z zakresu programowania PHP, obsługi baz danych MySQL oraz projektowania baz danych w programie Access, a także promowanie uczniów wyróżniających się uzdolnieniami informatycznymi. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 39 uczniów klas trzecich o profilu technik informatyk Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku.

Czytaj więcej: Wyniki II edycji konkursu „BAZY DANYCH - Klasy IV dla Klas III”

Mam na imię Sebastian, mam 17 lat i jestem uczniem II klasy technikum. Mieszkam na wsi (nieopodal Sanoka) w województwie podkarpackim; pochodzę z rodziny wielodzietnej.

W kwietniu 2015r. uległem wypadkowi, byłem pasażerem motoroweru. Wskutek kolizji drogowej straciłem lewą nogę na wysokości uda oraz miałem liczne złamania, krwiaki mózgu, obicie pnia mózgu oraz uszkodzenia organów wewnętrznych.

Przed wypadkiem grałem na perkusji, gitarze i akordeonie, ale z powodu powstałego niedowładu lewej strony ciała nie mogę rozwijać swoich pasji i cały czas muszę być rehabilitowany.

Moje życie stanie się łatwiejsze, jeśli będę mógł kupić protezę nogi. Dzięki niej będę mógł uczęszczać do szkoły, stanę się odrobinę samodzielny, czym odciążę moich rodziców. Proteza pozwoli mi także podjąć realizację moich planów i marzeń. Koszt zakupu protezy wynosi ponad 100 tys. zł. Mojej rodziny nie stać na taki wydatek finansowy, a oprócz protezy są jeszcze i inne koszty związane z leczeniem i rehabilitacją.

Zwracam się do Ludzi Dobrej Woli, czułych na cierpienie i potrzeby innych, którzy potrafią wyciągnąć pomocną dłoń do drugiego człowieka, o pomoc  finansową  na rehabilitację i  zakup protezy.

Numer KRS 0000303867

Cel szczegółowy 1%: „Dla Sebastiana

Rachunek indywidualny

Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Nowosielcach